Derme Sulama Birliği 5 Personel Alımı Yapıyor

Derme Sulama Birliği 5 Personel Alımı Yapıyor

Derme Sulama Birliği tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği 5 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Derme Sulama Birliği, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre su pompası operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere 5 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 17 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004976037 olarak belirtilmiştir.

Su pompası operatörü alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Malatya Yazıhan ve Battalgazi ilçelerinden birinde ikamet ediyor olası ve kapalı sistem sulamalarında en az 2 yıl çalışmış olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Derme Sulama Birliği 5 personel alımı için alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 28 Mayıs 2019 tarihinde saat 13.00-14.00 arasında Derme Sulama Birliği Başkanlığı Hizmet Binası’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2019

Popüler İlanlar