Derme Sulama Birliği Lise Mezunu Büro İşçisi Alımı Yapıyor

Derme Sulama Birliği Lise Mezunu Büro İşçisi Alımı Yapıyor

Derme Sulama Birliği son yayımlanan ilan ile büro işçisi kadrosunda istihdam etmek üzree lise mezunu kamu personeli alımı yapacağını açıkladı.

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan yeni ilanlar ile Derme Sulama Birliği kurumunda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular iş kurumuna internet üzerinden veya şahsen yapılacaktır. Başvurular için son başvuru tarihi 16 Temmuz 2019 Salı olarak belirtilmiştir.

00005060172 İŞKUR iş ilan numaralı büro işçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; lise mezunu olmak, en az 18 en fazla 28 yaşında olmak, büro işçisi mesleğinde en az 1 yıl deneyim sahibi olmak, bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Malatya Battalgazi ve Yeşilyurt’ta ikamet ediyor olmaları da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İstihdam edilecek olan personeller kura çekimine göre belirlenecektir. 23 Temmuz 2019 Salı tarihinde saat 13:00 - 14:00 arasında Derme Sulama Birliği adresinde büro işçisi alımı için kura çekimi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Son Başvuru Tarihi: 16 Temmuz 2019

Popüler İlanlar