Devlet Hava Meydanları Lise Önlisans Lisans 228 Memur Alımı

Devlet Hava Meydanları Lise Önlisans Lisans 228 Memur Alımı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nde istihdam etmek üzere en az lise mezunu memur alımı yapılacağı açıklandı.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nde çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 228 en az lise mezunu memur alımı yapılacağının duyurusu yapıldı.

Başvurular 18 Temmuz 2019 saat 23.59’a kadar ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden online olarak yapılacaktır.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde istihdam edilecek olan personeller arff memuru, memur, mühendis, stajyer aim memuru, tekniker ve teknisyen kadrolarında görevlendirilecektir.

Teknisyen alımında adayların lise mezunu olması; ARFF memuru ve tekniker alımında önlisans mezunu olması; stajyer AİM memuru, memur, ARFF memuru ve mühendis alımında lisans mezunu olması gerekmektedir.

İstihdam edilecek olan personeller; Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bingöl, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kastamonu, Kayseri, Malatya, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Ordu, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Trabzon, Uşak ve Van illerinde görevlendirilecektir.

Devlet Hava Meydanları en az lise mezunu 228 memur alımı nitelik kodları ve başvuru illerine ulaşmak için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 18 Temmuz 2019

Popüler İlanlar