Devlet Üniversitesi 30 Sınavsız 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Üniversitesi 30 Sınavsız 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

Devlet Üniversitesi 30 personel alımı ilanı yayımladı. Buna göre 4/B sözleşmeli personel alımı yapacak. 30 güvenlik, temizlik görevlisi, teknisyen alınacak.

Sinop Üniversitesi 30 sınavsız 4/B sözleşmeli personel alımı ilanları yayımladı. Koruma ve güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, teknisyen alınacak.


Devlet Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları

**657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak zorunludur.                             **7315 sayılı Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu uyarınca yaptırılacak olan arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 
**Ortaöğretim mezunları için ise 2020 yılı KPSS P94 aranılan şartlardaki puana sahip olmak. 


Devlet Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı İçin Gerekli Olan Belgeler

- Eksiksiz doldurulmuş Başvuru Formu, ( https://kalite.sinop.edu.tr/wp-content/uploads/sites/14/2021/12/SNU-FRM-349-4-B-Sozlesmeli-Pesonel-Basvuru-Formu-1.xlsx )
- Özgeçmiş, 
- 2020 KPSS Sonuç Belgesi, - 1 (bir) adet Fotoğraf - Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) 
- Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı, 
- Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,
- Askerlik Durum Belgesi (e-Devletten alınan kare kodlu belgeler kabul edilir.) 
- Nüfus Cüzdan Sureti. (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) 
- Diploma veya Mezun Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.) 
- Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı (resmi veya özel sağlık kuruluşlarından/merkezlerinden başvuru süresi içerisinde alınan belgede boy uzunluğu ile beden kitle endeksi açıkça belirtilmiş olacaktır.) 


Devlet Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Başvuru Adresi ve İletişim Bilgileri -Adayların başvuru formu ve ilanda başvuracakları pozisyon için istenilen belgeleri eksiksiz şekilde müracaat süresi içerisinde ilgili birimlere https://personelilan.sinop.edu.tr/ adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır. Şahsen veya posta yoluyla yapılacak başvurular, süresi içinde yapılmayan başvurular ile eksik belgeli başvurular kabul edilmeyecektir. 
Adaylar başvuru süreciyle ilgili olarak 0 (368) 271 57 73 telefon numarası veya [email protected] adresi üzerinden yardım alabileceklerdir. 

Özel şartlar ve tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 10 Ocak 2022

Popüler İlanlar