Dicle Üniversitesi 2 Sağlık Personeli Alım

Dicle Üniversitesi 2 Sağlık Personeli Alım

Dicle Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan ile sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır. Şahsen başvuru alınacak olup vekalet ile başvuru kabul edilecektir.

Dicle Üniversitesi 29 Kasım 2019 tarihinde duyurduğu ilan ile sözleşmeli statüde sağlık personeli alımı yapacağını yayınladı. Adaylar başvurularını 13 Aralık 2018 bitimine kadar şahsen yapmaları gerekmektedir. Başvuru vekalet ile yapılabilir.

Dicle Üniversitesi Rektörlüğü sözleşmeli sağlık personeli alımı 1 kişi adayların Üniversitelerin Biyoloji bölümünden mezun olması ve Tüp Bebek Merkezinde 3 yıl çalışma deneyimine sahip olması şartı aranmaktadır.

Sözleşmeli 1 kişi Sağlık Personeli Alımı adayların Üremeye Yardımcı Tıbbi Merkezinde sertifika sahibi olması ve Tüp Bebek Merkezinde 3 yıl çalışma deneyimine sahip olması şartı vardır.

Başvuru yapacak adaylar KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Adayların başvuru yapmak için son başvuru tarihi olan 13 Aralık 2018 Tarihine kadar Dicle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Posta, faks veya internet yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Noter vekaleti ile müracaat kabul edilecektir. Eksik belge ile müracaat alınmayacaktır. Süresinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Dicle Üniversitesi personel alım kılavuzu için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 13 Aralık 2018