Dicle Üniversitesi İŞKUR İle 30 Kamu Personeli Alımı

Dicle Üniversitesi İŞKUR İle 30 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Dicle Üniversitesi bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi ünvanlı kamu alım şartları haberimizde.

Dicle Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Basımevi İşletme Müdürlüğü tarafından İŞKUR iş ilanı ile 30 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 15 kişi Temizlik Görevlisi, 5 kişi Güvenlik Görevlisi,10 kişi kişisel durumu engelli olan Temizlik personeli alacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 kamu personeli 30 kişi alımı ayrıntıları şöyle.

Temizlik Görevlisi 15 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, temizlik yapmaya engel bir sağlık sorunu olmaması, görevini yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı olmaması, askerlikle ilişiği olmaması, bağlar, kayapınar, Yenişehir, sur, Kocaköy, eğil, silven, lice, kulp, Hazro, hani, Ergani, diyarbakır merkez, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Bismil ilçeleri ikametli olmaları. İŞKUR iş ilan numarası 00005356090 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Güvenlik Görevlisi 5 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az lise mezunu olması, 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunması, silahlı güvenlik kimlik kartı belgesi sahibi olması, Bağlar, Kayapınar, Yenişehir, Sur, Kocaköy, Eğil, Silvan, Lice, Kulp, Hazro, Hani, Ergani, Diyarbakır Merkez, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Bismil İlçeleri ikametli olmaları, A2 ehliyet sahibi olması, 24 saat vardiyalı dönüşümlü ve dış ortamlarda çalışmasına herhangi bir engel olmaması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005356332 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Engelli Temizlik Personeli 10 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, bağlar, kayapınar, Yenişehir, sur, Kocaköy, eğil, silven, lice, kulp, Hazro, hani, Ergani, diyarbakır merkez, Dicle, Çüngüş, Çınar, Çermik, Bismil ilçeleri ikametli olmaları, engelli sağlık kurulu raporunda en az % 40 engelli olduğunu belgelemesi şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005356363 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Diyarbakır personel alımına başvurmak isteyen adayların 20 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2020