DSİ Kamu Personeli Alımı

DSİ Kamu Personeli Alımı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü tarafından 14.bölgeye yerleştirilmek üzere telefon operatörü alımı yayımlandı. Alıma bay bayan adaylar başvuru yapabiliyor.

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü (DSİ) İŞKUR ilanları üzerinden yayımladığı ilan ile 14. Bölge müdürlüğüne telefon operatörü alımı yapılacağı ilan edildi. Alıma önlisans mezunu bay bayan adaylar başvuru yapabiliyor.

DSİ alımı engelli olarak alınacağı üzere İŞKUR statüsü engelli olması gerekmektedir. alıma başvuracaklar 9 Nisan 2019 tarihi bitimine kadar 00004915655 ilan numarası ile başvuru yapması gerekmektedir.

Alım 18 ile 40 yaş aralığında olan bay bayan adaylar ön lisans mezunu olarak başvuru yapabilecektir. Müracaat eden adayların MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikası ve çağrı merkezi kurs belgesi olması gerekmektedir.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerden biri veya ikisi kullanılarak yapılacaktır) sonucunda işe yerleştirilmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacaktır.

Aksi halde adayların  deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmaktadır. Başvuran adaylardan, işe girmeye hak kazanan adayların hakkında yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasının olumsuz gelmesi halinde işe giriş işlemleri iptal edilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2019