Edirne Belediye İŞKUR İle Kamuya En Az Okuryazar 10 İşçi Aranıyor

Edirne Belediye İŞKUR İle Kamuya En Az Okuryazar 10 İşçi Aranıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Keşan Enez Belediye Başkanlığı bünyesine en az okuryazar kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Enez Belediyesi tarafından yapılan ilan ile İŞKU iş ilanları ile belediyeye 10 kişi kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller geçici ve kısmi zamanlı mevsimlik işçi olarak çalışacaklar.

Alınacak kamu personelleri Gazi Ömerbey Mahallesi. Yunus Gazi Sok. No:3/1 Enez Edirne adresinde çalışacaklar. Adayların Keşan İŞKUR hizmet merkezi bünyesine yapacağı başvurular sonrasında 28 Şubat 2020 tarihinde Enez Belediye Başkanlığında saat 13:00 kura çekilecektir.

İŞKUR kamu iş ilanı ayrıntıları şöyledir.

Edirne İş İlanı

Enez Belediye Başkanlığı

Beden İşçisi 10 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az okuryazar en fazla lise mezunu olması, Enez ilçesi ikametli olması, şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005418065 olarak ilan edildi.

Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak yada Alo 170 hattı üzerinden 25 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 25 Şubat 2020