EGM Kamu Personeli Alımı Yapıyor

EGM Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde İl Emniyet Müdürlükleri alımı yapılacak olan büro işçi alımı ilanları İŞKUR üzerinden yayımlanarak adaylara duyurmuş oldu.

Emniyet Genel Müdürlüğü İl Emniyet Müdürlüklerine büro işçisi alımı ilanları İŞKUR üzerinden yayımlandı. 1 ilana ülke genelinden diğer ilanda ise ikamet şartı bulunmaktadır. Alım kamu personeli alımı olarak yapılıyor.

Erzincan Emniyet Müdürlüğü 1 kişi 00004918184 iş ilan numarası ile Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde en az ilkokul mezunu beden işçisi alımı yapılıyor.

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. T.C. kimlik numaralı adli sicil kaydı. Vukuatlı nüfus kayıt örneği. Diploma (en son mezun olduğu okula ait). Komutanlıklarca düzenlenmiş Sağlık Raporu ve Terörle Mücadelede Yaralandığını gösteren komutanlık belgesi. Askerlik Durum Belgesi. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almadığına dair Sosyal Güvenlik Kurumundan alınacak belge. 4 adet vesikalık fotoğraf.

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü 2 büro işçisi 00004917858 iş ilan numarası ile alım yapılacaktır. Bu ilana TMY olanlar önlisans mezunu olarak başvuru yapabilecektir. belirtilen şartlara ek olarak Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Türk Meslekler Sözlüğünün 9112.11 sayılı Meslek Kodunda belirtilen Büro İşçisi “Görev ve İşlem Basamaklarında” belirtilen işlerde çalışabileceğini kabul eden adayların başvurusu alınacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2019