Eleşkirt Belediye Başkanlığı İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Eleşkirt Belediye Başkanlığı İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Eleşkirt Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan personel alımı ilanında ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Eleşkirt Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre kepçe operatörü kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 21 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004983032 olarak belirtilmiştir.

Kepçe operatörü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, ilköğretim mezunu olmak, kepçe operatörü sertifikasına sahip olmak, B ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak yer almaktadır.

 Ayrıca adayların Ağrı Eleşkirt ilçesinde ikamet ediyor olması da Eleşkirt Belediyesi kepçe operatörü alımı için adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar için 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Eleşkirt Noterlik Binası’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 21 Mayıs 2019