Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği Teknisyen Alımı Yapıyor

Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği Teknisyen Alımı Yapıyor

Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği tarafından yayınlanan personel alımı ilanında teknisyen kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Emirdağ Çıldırım Sulama Birliği yayınladığı personel alımı ilanında elektrik teknisyeni kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 10 Mayıs 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ila numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004962150 olarak belirtilmiştir.

Elektrik teknisyeni alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, en az 18 yaşında olması gerekmektedir.

 Ayrıca adayların 2 yıllık eğitim veren meslek yüksekokullarının elektrik bölümü mezunu olması, B sınıfı ehliyete sahip olması ve Afyonkarahisar Emirdağ’da ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 16 Mayıs 2019 tarihinde saat 11.00-12.00 arasında Çıldırım Sulama Birliği’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 10 Mayıs 2019