Emlak Katılım Daimi 7 Kamu Personeli Alıyor

Emlak Katılım Daimi 7 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kurum dışı kamu alım ilanıyla Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş. 7 kişi bankacılık meslek elemanı alınacak. Alınacak personellerde aranan nitelikler haberimizde.

Türkiye Emlak Katılım Bankası tarafından İŞKUR üzerinden yapılan kurum dışı kamu alımı ilanı ile banka bünyesine 7 kişi daimi bankacılık meslek elemanı (Büro Personeli) alınacak. Alınacak personeller bankanın genel müdürlük ve şubelerinde çalıştırılacak.

Banka memuru olarak alınacak 7 personelde aranan nitelikler şöyledir.

En az Ön lisans mezun olacak, ilgili pozisyonlar için en az iki yıl tecrübeli olacak, MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanacak, yazılı ve sözlü iletim becerisi yüksek, Türkiye İş Kurumuna Kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında olan, engellilik derecesi %40 ve üzeri olacak, tercihen yaşı 20 ile 40 arasında olan, aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilme şartları aranmaktadır.

Adayların başvuru için engellilik durumunu gösterir belge, engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ile detaylı öz geçmişlerini sunmaları istenmektedir.

Kurum olarak Türkiye Emlak Katılım Bankası A.Ş Barbaros Mh. Begonya Sok. No:9 Ataşehir/ İSTANBUL veridi.

Alınacak personeller Türkiye Emlak Katılım Bankası genel müdürlük ve şubelerinde sürekli olarak çalıştırılacak.

Şartları sağlayan adayların başvurularını 22 Şubat 2020 tarihine kadar kariyer.emlakbank internet adresine yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 22 Şubat 2020