Emniyet Müdürlüğü İl Geneli Temizlik Personeli Alımı

Emniyet Müdürlüğü İl Geneli Temizlik Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan son kamu iş ilanları ile Emniyet müdürlüğü bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Alımın ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile yayınlanarak başvuru işlemleri başlayan Erzurum Emniyet Müdürlüğü bünyesine kamu personeli alımı kapsamında müdürlük bünyesine Temizlik Personeli alımı yapılacak.

Başvurular sonrasında 26 Mart 2020 tarihinde Erzurum İl Emniyet Müdürlüğünde kura çekimi yapılacaktır. Gerekli tüm ilanlar İl Emniyet Müdürlüğünün internet sitesi üzerinden ilan edilecek.

Erzurum İş İlanı

Emniyet Müdürlüğü

Temizlik Personeli olarak il genelinden alınacak 1 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, adayların erkek ve 18 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, Türk vatandaşı olası, askerlikle ilişiği bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almamış olması, kişisel durumunun TMY olması, yapılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanması, Yakutiye, Palandöken, Köprüköy, Aziziye, Pazaryolu, Uzundere, Karaçoban, Tortum, Tekman, Şenkaya, Pasinler, Olur, Oltu, Narman, Karayazı, İspir, Horasan, Hınıs, Erzurum Merkez, Çat, Aşkale ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005469718 olarak duyuruldu.

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü kamu personeli alımına yukarıdaki şartları taşıyan ve başvurmak isteyen adayların 23 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını Erzurum Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne veya İŞKUR internet sitesi üzerinden ve Alo 170 hattı üzerinden yapabilecekler.

İŞKUR kamu ilanlarını telefon uygulamamız ile inceleyebilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 23 Mart 2020