Emniyet Müdürlüğüne En Az İlkokul Mezun Mersine Kamu Personeli Alıyor.

Emniyet Müdürlüğüne En Az İlkokul Mezun Mersine Kamu Personeli Alıyor.

Emniyet Müdürlüğü tarafından İŞKUR iş ilanı ile bünyesine kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Mersin İl Emniyet Polisevi Polisevi Müdürlüğü bünyesine kamu personelleri alım ilanı yayınlandı. Alınacak personel 2 kişi Beden işçisi olarak alınacak. Alınacak personeller deneme süresine tabi tutulacak olup sonrasında daimi olarak çalıştırılacaklar.

İŞKUR’a başvuru sonrasında İŞKUR tarafından başvuru listeleri Mersin İl Emniyet Müdürlüğüne gönderilecek ve 12 Şubat 2020 tarihinde Mersin İl emniyet Müdürlüğünde noter kurası çekilecek 26 Şubat 2020 tarihinde yapılacak mülakat ile alınacak personeller belirlenecek.

EGM kamu personel alımı 2 kişi alımında alım şartları şöyledir.

Mersin İş İlanı

Mersin Polisevi Müdürlüğü

İşçi 2 kişi alımında adayların en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması, adayların kadın ve erkek 18 yaş ile 40 yaş aralığında bulunması, Mezitli, Yenişehir, Toroslar, Akdeniz, Çamlıyayla, Bozyazı, Aydıncık/İçel, Tarsus, Silifke, Mut, Mersin Merkez, Gülnar, Erdemli, Anamur ilçelerinde ikamet etme şartları bulunmakta.

Alınacak personellerin çalışma saatleri talebi veren kurumca vardiya esasına göre belirlenecek, Alınacak personellere asgari ücret ödenecek, deneme süresi 2 ay olup başarısız olanların iş hakkı sözleşmesi feshedilecek.

İŞKUR iş ilanına başvurmak isteyen adayların 00005384424 İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını 07 Şubat 2020 tarihine kadar yapmaları gerekmekte.

Bütün kamu alımlarını ayrıntılı olarak incelemek için uygulamamızı inceleyebilirsiniz.
 

Son Başvuru Tarihi: 07 Şubat 2020