Emniyet Personel Alımı İŞKUR ile Polisevi Şube Müdürlüğü Personel Alımı

Emniyet Personel Alımı İŞKUR ile Polisevi Şube Müdürlüğü Personel Alımı

EGM İŞKUR kamu alım iş ilanı ile polisevi şube müdürlüğü bünyesine kamu personeli alıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Siirt Emniyeti Polisevi Şube Müdürlüğü tarafından İŞKUR kamu iş ilanları ile 1 kamu personeli alımı ilan edildi. Alınacak personel 1 kişi Boyacı personel olarak alınacak. İşe alınacak personeller geçici ve tam zamanlı olarak alınacak.

Alınacak personellerin Polisevi Şube Müdürlüğü İç ve Teknik Hizmetler büro amirliğinde her türlü bakım onarım işi ile alakalı arıza ve tamiratları, boya yapma, sıva yapma, fayans döşeme gibi teknik işlerde ustalık seviyesinde olması gerekmekte olup Bahçelievler Mahallesi Polis Hayrettin Şişman Cad. No:2 merkez Siirt adresinde çalıştırılacak.

Adayların İŞKUR üzerinden yapacağı başvurular sonrasında 17 Şubat 2020 tarihinde çalışma adresinde kura çekilerek alınacak personeller belirlenecek. Alınacak personellere maaş haricinde AGİ ve yemek ücreti verilecek.

Personel alımının ayrıntıları şöyle;

Siirt İş İlanı

EGM Polisevi Şube Müdürlüğü

İnşaat Boyacısı / Boyacı 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması,

Adayların 18 yaşı ile 45 yaş arasında bulunması,

Siirt merkez ikametli olmaları,

İnşaat işlerinde ustalık düzeyinde deneyimi ve tecrübesi olması, boya, sıva ve fayans işlerinde ustalık düzeyinde bilgi ve becerisinin olması, elektrik ve su tesisatı işlerinde bilgi sahibi olmalı, olası su ve elektrik tesisatı arızalarına müdahale edebilmesi,

İnşaat ve boya işleri ile alakalı mesleki yeterlilik kurumundan sertifikası olması şartları gerekmektedir.

EGM kamu personel iş ilanı 1 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 11 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli kamu personel alımlarını telefonunuz üzerinden incelemek için uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 11 Şubat 2020