En Az İlköğretim 79 Daimi KPSS Siz Personel Alımı

En Az İlköğretim 79 Daimi KPSS Siz Personel Alımı

İŞKUR üzerinden 79 daimi KPSS siz personel alımı için yayımlanan Belediye is ilanları kapsamında en az ilköğretim mezunu şoför ve işçi alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 79 daimi KPSS siz personel alımı yapılması için Belediye is ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Çevre Yönetimi 45 yaş sınır en az ilköğretim mezunu 40 aktarma şoförü, 39 aktarma işçisi alacak.


KPSS SİZ PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 20-45 yaş arasında olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması zorunludur.     
 

Memur Alımı İlanı Yayımlandı İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları Neler

İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları En Az İlkokul Ve Ortaokul 35 İşçi Alınacak

 

KPSS SİZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 21 Ocak 2022 günü olup başvurular htpps://kariyer.ibb.istanbul/  internet adresine CV gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
#kamupersonelialım  #memuralm  #belediyepersonelalımı 
 

ist-1-004.pngist-2-004.png

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2022

Popüler İlanlar