En Az İlköğretim Mezunu 40 Temizlik Personeli Alınacak

En Az İlköğretim Mezunu 40 Temizlik Personeli Alınacak

İŞKUR üzerinden 40 en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılması için yayımlanan Belediye is ilanları kapsamında temizlik personeli alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 40 en az ilköğretim personel alımı yapılması için Belediye is ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İzmir İZFAŞ temizlik personeli alacak..


TEMİZLİK PERSONELİ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması zorunludur.     


TEMİZLİK PERSONELİ BAŞVURU BİLGİLERİ 

Personel alımı ilanına başvurular 23.02.2022 - 01.03.2022 tarihleri arasında [email protected] adresine özgeçmiş gönderilerek yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
 

zfas.png

Son Başvuru Tarihi: 01 Mart 2022

Popüler İlanlar