En Az İlkokul 40 Yaş Sınır 27 Ofis Temizlik Ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı

En Az İlkokul 40 Yaş Sınır 27 Ofis Temizlik Ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden en az ilkokul 27 Kamu Personeli Alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında 40 yaş sınır 3 pozisyon için alım yapılacak.

ŞKUR İş İlanları üzerinden 27 personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Sarıyer Belediyesi temizlik, ofis içi yardımcı ve çağrı merkezi engelli personeli alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

** Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 20-40 yaş aralığında olması zorunludur 
** Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
** Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu olması zorunludur.     

sarbel-1.pngsarbel-2.png


BAŞVURU BİLGİLERİ

Sarıyer Belediyesi personel alımı ilanına başvurular 11.10.2021 - 13.10.2021 tarihleri arasında iskur@sariyer.bel.tr adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com

Son Başvuru Tarihi: 13 Ekim 2021