En Az İlkokul Mezunu 23 Belediye Şoför Alımı

En Az İlkokul Mezunu 23 Belediye Şoför Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden belediye şoför alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında 6 meslekten memur ve işçi alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden belediye şoför alımı yapılması için iş İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi en az ilkokul mezunu 23 şoför alımı yapacak.


EN AZ İLKOKUL MEZUNU BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu olması zorunludur.     

mugla-1-007.pngmugla-2-006.png


EN AZ İLKOKUL MEZUNU BELEDİYE ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 18 Aralık 2021 günü olup başvurularwww.mersinbuyuksehiras.com.tr internet adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 18 Aralık 2021

Popüler İlanlar