En Az İlkokul Mezunu Büro  İşçi Alımı

En Az İlkokul Mezunu Büro İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden Kamu Personeli Alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında en az ilkokul mezunu büro işçisi alınacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 7 personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi 7 engelli büro işçisi alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** Personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az ilkokul mezunu olması zorunludur.     

mersin-008.png


BAŞVURU BİLGİLERİ 

Personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 9 Ekim 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular www.mersinbbuyuksehiras.com.tr adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 09 Ekim 2021