Engelsiz Engelli Kamu Personeli Alımı İlkokul Ortaokul Lisans

Engelsiz Engelli Kamu Personeli Alımı İlkokul Ortaokul Lisans

İŞKUR iş ilanları üzerinden engelsiz engelli kamu personeli alımı ilanları yayımlandı. İlkokul ortaokul lisans 18 daimi işçi ve memur alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden ilkokul, ortaokul, lisans 18 daimi personel alımı yapılması için engelsiz engelli kamu personeli alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İzmir İZDOĞA 1 temizlik personeli, 1 kamyon şoförü, 1 biyolog, 10 büro personeli (5 engelli), 4 engelli temizlik personeli, 1 engelli mimar alacak. 


ENGELSİZ ENGELLİ KAMU PERSONELİ ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.


ENGELSİZ ENGELLİ KAMU PERSONELİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

İZDOĞA personel alımı ilanına  başvurular  23-25 Aralık.2021 günü olup başvurular https://www.izmir.bel.tr/tr/insankaynaklari/259 adresine yapılacaktır.                                                                                www.kariyerkamu.com haberidir. 

Tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 25 Aralık 2021

Popüler İlanlar