Erciyes Üniversitesi KPSS Şartsız 3 Canlı Model Alımı

Erciyes Üniversitesi KPSS Şartsız 3 Canlı Model Alımı

19 Ağustos 2019 Resmi Gazete ilanı ile KPSS şartsız en az lise mezunu 3 Canlı Model alımı Kayseri Erciyes Üniversitesi tarafından ilan edilmiştir.

19 Ağustos 2019 Resmi Gazete ilanı ile en az lise mezunu KPSS şartsız 3 canlı model alımı Kayseri Erciyes Üniversitesi tarafından ilan edilmiştir. Alım sözleşmeli personel alımı hükümlerince yapılacaktır.

Canlı Model Alım Şartları; En az lise mezunu olmak. KPSS şartı aranmamaktadır, adaylar mülakat sonucuna göre belirlenecektir. Vücut bütünlüğüne sahip olmak. Uzun ve hareketsiz duruşlar için elverişli sağlık durumuna sahip ve dayanıklı olması gerekmektedir.

Başvuru şekli;

Müracaatlar 19 Ağustos 2019 ile 2 Eylül 2019 tarihleri arasında Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanlık Binası zemin katında ki yazı işleri bürosuna istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır.

Başvuruda istenen belgeler;

Öğrenim Belgesi aslı ve fotokopisi. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi aslı ve fotokopisi. Fotoğraf (2) adet. Savcılık iyi hal kağıdı. (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.). İş talep formu doldurulacaktır.

Erciyes Üniversitesi canlı model alım kılavuzu için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 02 Eylül 2019