Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Erzurum İl Emniyet Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 13 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004967354 olarak belirtilmiştir.

Temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, yapılacak arşiv araştırması ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması ve 18-30 yaş aralığında olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 22 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Erzurum Polisevi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019

Popüler İlanlar