Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Büro İşçisi Alımı Yapıyor

Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Büro İşçisi Alımı Yapıyor

Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan personel alımlarına başvurular elektronik ortamda yapılacaktır.

5 Temmuz 2019 Cuma tarihinde Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Yapılacak olan personel alımları için başvurular elektronik ortamda 9 Temmuz 2019 Salı tarihine kadar yapılacaktır.

5 Temmuz 2019 Cuma tarihi itibariyle başvurular başlamış olup 9 Temmuz 2019 Salı tarihinde sona erecektir. Adayların iş ilan numaralarını kullanarak İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü personel alımı için başvurularda kullanılacak iş ilan numarası 00005054302 olarak belirtilmiştir.

Büro işçisi alımı için adayların; dört yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olması, en az 18 yaşında olması, EKPSS’ye girmiş olması, Erzurum il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir. İstihdam edilecek olan personelin çalışma şekli daimi / tam zamanlı olarak belirtilmiştir.

Son Başvuru Tarihi: 09 Temmuz 2019

Popüler İlanlar