Erzurum İş İlanı! SYDV Kamu İşçi Alımı Yayınlandı

Erzurum İş İlanı! SYDV Kamu İşçi Alımı Yayınlandı

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Erzurum Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfı bünyesine en az ilkokul mezun KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor.

Erzurum Karayazı SYDV bünyesine 2 kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor. Alınacak personeller 1 kişi bayan Proje koordinatörü, 1 kişi bayan temizlik personeli olarak alınacak.

SYVDV Personel Alımı ayrıntıları Şöyle;

Erzurum İş İlanı

Karayazı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

Adayların

T.C Vatandaşı olması,

Çalışmasına engel durumu olmaması,

En az 12 aydır Karayazı ilçesinde ikamet ediyor olması,

Proje koordinatörlüğü için adayların en az lisans iktisadi ve idari bilimler fakültesi  işletme ve iktisat bölümü mezunu olması, temizlik personeli adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmekte.

Proje koordinatörlüğü için adayların başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, temizlik görevlisi için 35 yaş ile 40 yaş aralığında bulunmaları şartları bulunmakta.

Başvurmak isteyen adayların 07 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını;

Proje Koordinatörlüğü için;

Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya geçici mezuniyet belgesi, adli sicil kaydı, 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus kayıt örneği, bilgisayar ve girişimcilik sertifikaları ile,

Temizlik Personeli Personel Adayları ise;

Nüfus Cüzdan fotokopisi, adli sicil ve arşiv kaydı, 2 adet vesikalık fotoğraf, çalışmasına engel bir durumu olmadığına dair sağlık kurulu raporu, ilkokul diploması veya okur yazar belgesi ile başvurularını Yeni Mahalle YİBO sokağı No:2/E Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Karayazı/Erzurum adresine yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 07 Şubat 2020