Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 18 Personel Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 18 Personel Alımı

Eskişehir Büyükşehir Belediye ESTRAM Toplu taşımacılık işlerinde çalıştırılmak üzere 18 sözleşmeli personel alımı yapılmakta olup başvuruların şahsen 9 Şubat 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedi

ESTRAM hafif raylı sistemler ulaşım (Eskişehir) toplu taşıma işinde otobüs şoförü olarak 18 sözleşmeli personel alımı yapılmaktadır. En az 1 yıllık ehliyet sahibi olan adaylar başvuru yapabileceklerdir. Kamu personeli alımı için alınacak personeller Eskişehir il sınırları içerisinde görev yapacaklardır. En az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabiliyor.

ESTRAM personel alımı sürekli olarak yapılmakta olup alınacak otobüs şoförleri 05:30 / 13:00 ile 13:00 / 21:00 saatleri arasında vardiyalı olarak görev yapacaklardır. Türk vatandaşı olan herkesin başvuru yapabileceği personel alımına başvurular 9 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personel alımı için adaylarda aranan şartlar; E sınıfı veya Otobüs kullanmaya yeterli sınıfta ehliyete sahip olmak, SRC 1/3 belgesi sahibi olmak ve psikoteknik belgesine sahip olmak gerekmektedir. Personel alımına yalnızca erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Personel alımı için başvuru yapacakların son başvuru tarihi olan 9 Şubat 2019 Tarihine şahsen ESTRAM hafif raylı sistemler ulaşım’a giderek 10:00 ile 14:00 saatleri arası müracaat etmeleri ve görüşme yapmaları gerekmektedir.

ESTRAM 18 sözleşmeli personel alımı ilan metni için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 09 Şubat 2019