Eskişehir İli SYDV Öğrenim ve Deneyim Şartsız 3 Kamu Personeli Alım İş İlanı

Eskişehir İli SYDV Öğrenim ve Deneyim Şartsız 3 Kamu Personeli Alım İş İlanı

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine öğrenim şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Eskişehir Beylikova Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine 3 kişi kamu personeli alımı başvuruları devam ediyor. Alınacak personeller Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı olarak ve 6 ay süreli geçici olarak alınacak.
İş ilan içeriğine göre Beylikova SYDV tarafından yürütülecek evde bakım projesi kapsamında çalıştırılmak üzere alınacak personellerin 2’si bayan ve 1’i erkek olarak alınacak.

Eskişehir İş İlanı

Beylikova SYDV bünyesine alınacak 3 temizlik görevlisi kamu alımında adaylar 6 ay sözleşmeli olarak alınacak, Beylikova’da ikamet etmesi ve başvuru sırasında adayların varsa hasta ve yaşlı bakım sertifikası fotokopisi, kimlik fotokopisi, sağlık raporu, adli acil kaydı, erkek adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesi fotokopisi, askerlik durum belgesi ile başvurularını yapmaları gerekmekte.

Eskişehir Beylikova SYDV kamu alımında deneyim aranmamakta olup başvurular 10 Şubat 2020 tarihine kadar Hükümet Konağı Beylikova / Eskişehir adresinde alınacaktır. Alınacak personeller başvuru sırasına göre hükümet konağında görüşmeye tabi tutulacak.

Yapılacak kamu alımında personeller Beylikova merkez ve diğer mahallelerinde çalıştırılacak.

Son Başvuru Tarihi: 10 Şubat 2020