Et ve Süt Kurumu 2 Soğutma Sistemi Operatörü Alımı

Et ve Süt Kurumu 2 Soğutma Sistemi Operatörü Alımı

Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan kamu iş ilanları İŞKUR ile soğutma sistemi operatörü alımı yapılıyor. Lise mezun kamu personeli alım ilan ayrıntıları haberimizde.

Yeni yayınlanan İŞKUR kamu personeli alım ilanı ile ET ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü bünyesine daimi ve tam zamanlı olarak çalışacak soğutma sistemi operatörü personeli alınacak.

Yapılacak kamu personeli alımı işe girecek personeller Halilağa Mahallesi Kazım Karabekir Cad. Ezar Plaza No:32/33 İpekyolu Van adresinde 4857 sayılı iş kanununa göre deneme süresi sonunda belirsiz süreli iş akdi ile istihdam edilecekler.

Et ve Süt Kurumu Kamu Personel Alımı Başvuru Şartları

Soğutma Sistemi Operatörü olarak alınacak 2 kamu personel alımında adayların daha önce makine ve motor alanında en az 6 ay çalışmış olduğunu SGK kayırları ile belgelemesi, bu kamu alımına EML veya Teknik lise Makine ve Motor bölümünden mezunların başvurusu alınacak, adayların 40 yaşını doldurmamış olması, tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemesi, Tuşba, İpekyolu, Saray/Van, Edremit/Van, Çaldıran, Bahçesaray, Van Merkez, Özalp, Muradiye, Gürpınar, Gevaş, Erciş, Çatak, Başkale ikametli olması şartları bulunmaktadır.

İŞKUR İş İlanı Başvuru İşlemeleri

İŞKUR iş ilanı başvuruları için adayların 18 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005498430 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet adresi üzerinden iş arayan girişi yaparak online olarak yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR başvuru sonrasında 03 Haziran 2020 tarihinde Et ve Süt Kurumu Erciş yolu üzeri Alaköy Mah. Küme evler Tuşba/Van adresinde saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekim işlemleri yapılacak.

Kamu personel adaylarının kuraya katılabilmeleri için işkur başvuru sonrasında 01 Haziran 2020 tarihine kadar gerekli evrakları Van Et Kombinası Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmekte.

Et ve Süt Kurumu iş ilanlarını akıllı telefon uygulamamız ile incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 18 Mayıs 2020