Et Ve Süt Kurumu 4 İşçi Alımı Yapıyor!

Et Ve Süt Kurumu 4 İşçi Alımı Yapıyor!

İŞKUR üzerinden Et Ve Süt Kurumunun yayınlamış olduğu ilana göre Kurumun bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 kasap işçisi alımı yapılacak. Detaylar haberimizde…

İŞKUR üzerinden Et Ve Süt Kurumunun yayınlamış olduğu ilana göre Kurumun bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 kasap işçisi alımı yapılacak.

Son Başvuru tarihi 05 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır.

Et ve Süt Kurumu kasap alımı şartları;

Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek (işe alınacaklardan daha sonra istenilecektir).

Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemek

Asgari ilkokul/ilköğretim mezunu olmak

MEB, EBK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (sekap ) sertifika sahibi olmak
Kasaplık, ustalık ve kalfalık belgesine sahip olmak

Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacaklarını mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgesine veya kasap ustalık belgesine veya kasap kalfalık belgesine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olmak.

Kura çekimi çalışma adresinde yapılacaktır. kura çekim tarihi ve saatinde değişiklik olması halinde kuruma ait www.esk.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır.

Kura tarihi 08.10.2020

Kura saati 10:00

Kura adresi: Kavaklı mahallesi Kosova cad.no:17 Beylikdüzü \ İstanbul

Başvuru detaylarını öğrenmek isteyen adaylar İŞKUR üzerinden giriş yaptıktan sonra 00005702688 ilan numarası aratarak tüm şartları ve detayları öğrenebilirler.

Son Başvuru Tarihi: 05 Ekim 2020