Et ve Süt Kurumu En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Et ve Süt Kurumu En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Et ve Süt Kurumu tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere lise mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı.

Et ve Süt Kurumu, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre soğutma sistemleri teknisyeni ve makine bakımcı kadrolarında görevlendirmek üzere personel alımı yapılacak.

Başvurular 10 Nisan – 15 Nisan 2019 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Makine bakımcı alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az lise mezunu olmak, bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgeliyor olmak, tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemek, gıda sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinde makine bakım ve onarım personeli olarak en az 1 yıl çalışmış olmak, Erzincan ili ve ilçelerinde ikamet etmek yer almaktadır. (00004923389)

Soğutma Sistemleri Teknisyeni alımı için; en az lise mezunu olmak, vardiyalı işlerde çalışabiliyor olmak, bulaşıcı hastalığı olmamak, Erzincan il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır. (00004923606)

19 Nisan 2019 tarihinde saat 10.00 – 11.00 arasında Et ve Süt Kurumu Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü’nde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Nisan 2019