Et ve Süt Kurumu Engelli İlkokul Mezunu Personel Alıyor

Et ve Süt Kurumu Engelli İlkokul Mezunu Personel Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Erzincan Et ve Süt Kurumu bünyesine engelli ve ilkokul mezun kamu personelleri alıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Erzincan Et ve Süt Kurumu tarafından İŞKUR kamu iş ilanları kişisel durumu engelli kamu personeli alınacak. Alınacak personel 1 kişi paketleme işçisi olarak alınacak.

Kamu personeli alım şartlarını taşıyan adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR’a yapacakları başvuru sonrasında başvuran adayların aynı zamanda Et ve Süt Kurumu Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğüne istenilen evrakları teslim etmesi gerekmekte. Evraklarını teslim eden adaylar arasından 07 Şubat 2020 tarihinde saat 14:00 de Erzincan Tavuk kombinası müdürlüğü binasında kura çekilecek.

İŞKUR kamu personeli alım şartları şöyle;

Erzincan İş İlanı:

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü

Paketleme işçisi 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, kişisel durumlarının engelli olması, Otlukbeli, üzümlü, tercan, refahiye, kemaliye, kemah, iliç, erzincan merkez, çayırlı, ikametli olmaları, adayların ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemesi, bulaşıcı hastalığı olmadığını tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemesi şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005376552 olup başvurular 03 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Erzincan kamu iş ilanı 1 engelli kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020