ET ve Süt Kurumu İlkokul Mezun 13 Personel Alımı

ET ve Süt Kurumu İlkokul Mezun 13 Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları kamu iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan İŞKUR kamu alımı ile ilkokul mezun personel alımı yapılıyor. Ayrıtılar haberimizde.

Bugün yayınlanan en son İŞKUR kamu iş ilanı ile Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü bünyesine yeni personeller alınacak.

Alınacak 13 kamu personeli kurum bünyesinde daimi ve deneme süreli olarak 4857 sayılı kanuna tabi olarak istihdam edilecek.

Yayınlanan İŞKUR İş İlanı ile Alınacak Kamu Personeli Ayrıntıları

Kasap olarak alınacak 13 kamu personeli alımında adayların bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi, tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi, adayların kadın erkek  18 ile 35 yaş arasında bulunması, asgari ilkokul ilköğretim mezunu olması, meb, ebk ve işkur tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (sekap ) sertifika sahibi olması, kasaplık, ustalık ve kalfalık belgesine sahip olması, tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların mesleki eğitimlerine dair yönetmelikte yer alan mesleki eğitim belgesine veya kasap ustalık belgesine veya kasap kalfalık belgesine sahip bulunmak veya et endüstrisi öğrenimi görmüş olması,

Adayların İstanbul Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ikametli olmaları şartları bulunmaktadır.

Türkiye İş Kurumu Büyükçekmece Hizmet merkezi 00005496262 İŞKUR iş ilan numaralı kamu personel alımına başvurmak isteyen adayların 18 Mayıs 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 18 Mayıs 2020