Et ve Süt Kurumu Lise Önlisans Mezun 2 Teknisyen Alımı

Et ve Süt Kurumu Lise Önlisans Mezun 2 Teknisyen Alımı

İŞKUR tarafından 15 Ağustos 2019 tarihiyle yayınlanan ilanla Et ve Süt Kurumu daimi işçi statüsünde Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü'ne yerleştirilmek üzere 2 Teknisyen alımı yapacağını duyurmuştur.

Et ve Süt Kurumu daimi işçi statüsünde Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü'ne yerleştirilmek üzere 2 Teknisyen alımı yapacağını İŞKUR üzerinden 15 Ağustos 2019 tarihiyle yayınladığı ilanla açıklamıştır. Alımda KPSS şartı aranmıyor.

Başvuru yapacak adaylar 00005108635 Türkiye İş Kurumu numarası ile 19 Ağustos 2019 tarihi bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

Başvuruda özel şartlar; Bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu tam teşekküllü sağlık kurulu raporu ile belgelemek (İşe alınacaklardan daha sonra istenecek).

Tehlikeli sınıfa tabi işlerde ve vardiyalı işlerde çalışabilir olduğunu sağlık raporu ile belgelemek.

Vardiyalı işlerde çalışabilmek.

En az lise (ortaöğretim) mezunu olmak. (Lise mezunları için Soğutma ve İklimlendirme/Tesisat Teknolojisi bölümü mezunu olmak, Önlisans mezunları için İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Bölümü mezunu olmak).

Et ve Süt Kurumu Erzincan Tavuk Kombinası Müdürlüğü Kura sonucu, mülakat tarihi, ve mülakatın yapılacağı yer Kurum web sitesinden bildirilecek olup, başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Kura 23 Ağustos 2019 tarihinde saat 10:00 ile 11:00 arasında yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 19 Ağustos 2019