ET ve Süt Kurumu Makine Teknikeri, Elektrikçi Personel Alımı

ET ve Süt Kurumu Makine Teknikeri, Elektrikçi Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları kamu iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan İŞKUR kamu alımı ile makine teknikeri ve Elektrikçi personel alımı yapılıyor. Ayrıtılar haberimizde.

Bugün yayınlanan en son İŞKUR kamu iş ilanı ile Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü bünyesine yeni makine teknikeri ve elektrikçi personeller alacak.

Alınacak 2 kamu personeli kurum bünyesinde daimi ve deneme süreli olarak 4857 sayılı kanuna tabi olarak Kavaklı Mahallesi Kosova Caddesi No:17 Beylikdüzü İstanbul adresinde istihdam edilecek.

Yayınlanan İŞKUR İş İlanı ile Alınacak Kamu Personeli Ayrıntıları

İŞKUR iş ilanı ile Makine Teknikeri olarak alınacak 1 kamu personeli alımında adayların bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi, tehlikeli alanlarda çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi, yüksek okul önlisans makine bölümü mezunu olması, öğrenci olmaması, kadın ve erkek adayların 18 ile 35 yaş aralığında bulunması,

Elektrikçi olarak alınacak 1 kamu personeli alımında adayların bulaşıcı hastalığı olmadığını ve sağlık durumunu sağlık kurulu raporu ile belgelemesi, tehlikeli alanlarda çalışabilir olduğunu belgelemesi, yüksekokul elektrik veya elektrik- elektronik bölüm mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 ile 35yaş aralığında bulunması, öğrenci olmaması şartları bulunmaktadır.

 Adayların İstanbul Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ikametli olmaları şartları bulunmaktadır.

Türkiye İş Kurumu Büyükçekmece Hizmet merkezi 00005496284 ve 00005496359 İŞKUR iş ilan numaralı kamu personel alımına başvurmak isteyen adayların 18 Mayıs 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmekte.

İŞKUR başvuru sonrasında Kavaklı Mahallesi Kosova cad.No:17 Beylikdüzü adresinde 21 Mayıs 2020 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekilecek.

Son Başvuru Tarihi: 18 Mayıs 2020