Et Ve Süt Kurumu Müdürlüğü 2 İşçi Alımı

Et Ve Süt Kurumu Müdürlüğü 2 İşçi Alımı

11 Temmuz 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlanan ilanla Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Denizli Et Kombinası Müdürlüğü geçici işçi statüsünde Kasap mesleğinde 2 İşçi alımı yapacağını duyurmuştur.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Denizli Et Kombinası Müdürlüğü geçici işçi statüsünde Kasap mesleğinde 2 İşçi alımı yapacağını İş Kurumu üzerinden 11 Temmuz 2019 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 16 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

İş ilan numarası 00005064036 olarak verilmiştir.

2 Kasap alımı için; En az ilköğretim mezunu olması ve 18 yaşını doldurmuş bay-bayan adayların başvuruları kabul edilecektir. MEB, EBK, veya İşkur tarafından düzenlenen Et İşçiliği ve Kasaplık Eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olmak veya Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Sınıfta yer Alan İşlerde Çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine Dair Yönetmelikte yer alan Mesleki Eğitim Belgesine veya Kasap ustalık Belgesine veya Kasap Kalfalık Belgesine sahip bulunmak veya Et Endüstrisi öğrenimi görmüş olması, Bulaşıcı hastalığının bulunmaması ve Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğuna dair sağlık raporunun olması istenilen özel şartlar içerisinde yer almaktadır.

24 Temmuz 2019 saat 10:00 ile 11:00 arasında Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Denizli Et kombinası Müdürlüğünde noter kura çekilişi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 16 Temmuz 2019

Popüler İlanlar