Eti Maden En Az Lise Mezun 4 Bin 160 TL Maaşlı 32 Personel Alımı 

Eti Maden En Az Lise Mezun 4 Bin 160 TL Maaşlı 32 Personel Alımı 

İŞKUR iş ilanları ile yapılan ilanda Eti Maden İşletmeleri bünyesine 32 kişi en az lise mezun proses işçisi kamu personellerini İŞKUR ile alacak. Kamu alım şartları neler?

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR ilanları ile birden fazla il genelinde 32 sürekli proses işçisi kamu personelleri alınacak.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Bandırma Bor ve Asit Fabrika İşletme Müdürlüğüne 8 kişi Proses işçisi olarak 00005327198 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların lise veya dengi Elektrik tesisatları ve pano monitörlüğü, endüstriyel bakım onarım, yüksek gerilim sistemleri veya elektrik bölümlerinden herhangi birinden mezun olması,18 ile 35 yaş aralığında olması, Karesi, Altıeylül, Gömeç, Marmara, Susurluk, Sındırgı, Savaştepe, Manyas, Kepsut, İvrindi, Havran, Gönen/Balıkesir, Erdek, Edremit/Balıkesir, Dursunbey, Burhaniye, Bigadiç, Bandırma, Balya, Balıkesir Merkez, Ayvalık ilçelerinde ikamet etmesi şartı bulunmakta.

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327336 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul kaynakçılık, metal işleri, çelik konstrüksiyon, ışıl işlem,metal doğrama veya metal teknolojisi bölümlerinden herhangi birinden mezun olması yukarıdaki ilçelerde ikamet şartı bulunmaktadır.

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327350 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların lise veya dengi okul torna, torna tesviye, tornacılık bölümlerinin herhangi birinden mezun olması yukarıdaki ilçelerde ikamet şartı bulunmaktadır.

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327299 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul makine, bilgisayarlı makine imalatı veya cnc bölümlerinin herhangi birinden mezun olması yukarıdaki ilçelerde ikamet şartı bulunmaktadır.

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327354 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul kimya teknolojisi, kimya, kimya laboratuarı, kimya proses bölümlerinin herhangi birinden mezun olması yukarıdaki ilçelerde ikamet şartı bulunmaktadır.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne,

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327714 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul Elektrik, Yüksek gerilim sistemleri, endüstriyel bakım onarım, elektrik tesisatları ve pano montörlüğü bölümlerinin herhangi birinden mezun olması Tepebaşı, Odunpazarı, Mihalgazi, Han, Günyüzü, İnönü, Beylikova, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mahmudiye, Eskişehir Merkez, Çifteler ilçelerinde ikamet şartı bulunmaktadır.

10 kişi Proses işçisi olarak 00005327713 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul kimya proses, kimya laboratuarı, kimya, kimya teknolojisi bölümlerinin herhangi birinden mezun olması Tepebaşı, Odunpazarı, Mihalgazi, Han, Günyüzü, İnönü, Beylikova, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mahmudiye, Eskişehir Merkez, Çifteler ilçelerinde ikamet şartı bulunmaktadır.

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327756 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul metal teknolojisi-kaynakçılık, metal teknolojisi ısı işlem, metal teknolojisi çelik konstrüksiyon, metal doğrama bölümlerinin herhangi birinden mezun olması Tepebaşı, Odunpazarı, Mihalgazi, Han, Günyüzü, İnönü, Beylikova, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mahmudiye, Eskişehir Merkez, Çifteler ilçelerinde ikamet şartı bulunmaktadır.

2 kişi Proses işçisi olarak 00005327868 İŞKUR ilan numarası ile alımı yapılacak olan duyuruda adayların Lise veya dengi okul CNC bölümü, bilgisayarlı makine imalatı, makine bölümlerinin herhangi birinden mezun olması Tepebaşı, Odunpazarı, Mihalgazi, Han, Günyüzü, İnönü, Beylikova, Alpu, Sivrihisar, Seyitgazi, Sarıcakaya, Mihalıççık, Mahmudiye, Eskişehir Merkez, Çifteler ilçelerinde ikamet şartı bulunmaktadır.

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların 03 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını ilanlarda belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 03 Ocak 2020