Eti Maden İşletmeleri Lise Mezun 32 Kamu Personeli Alım İlanı

Eti Maden İşletmeleri Lise Mezun 32 Kamu Personeli Alım İlanı

DPB son ilan ile Eti Maden İşletmeleri bünyesine 32 kişi sürekli işçi alımı yapılacak. Yapılacak olan bu kamu alımının şartları haberimizde.

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Devlet Personel Başkanlığına bildirilerek kurumun Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları işletme Müdürlüğü ile Kırka Bor İşletme müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 32 kişi lise mezunu sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu.

Eti Maden teşekkülü olan Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne Bandırma/Balıkesir 16 kişi Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne 16 olmak üzere toplam 32 sürekli işçi alınacak.

Bandırma bor ve asit fabrikası İşletme Müdürlüğüne alınacak 16 personelden,

8 kişi proses işçisi olarak alınacak ve lise ve dengi okul elektrik bölüm mezunu, 2 kişi proses işçisi olarak alınacak ve lise ve dengi okul metal işleri bölümü mezunu, 2 kişi proses işçisi olarak alınacak ve lise ve dengi okul torna tesviye bölüm mezun, 2 kişi proses işçisi olarak alınacak ve lise ve dengi okul kimya bölüm mezunu, 2 kişi proses işçisi olarak alınacak ve lise ve dengi okul makine teknolojisi bölüm mezunları arasından seçilecek.

Kırka bor işletme müdürlüğüne alınacak 16 personel için adayların,

2 kişi proses işçisi olarak alınacak ve lise ve dengi okul elektrik bölüm mezunu olması, 10 kişi proses işçisi olarak alınacak ve adayların lise ve dengi okul kimya bölüm mezunu olması, 2 kişi proses işçisi olarak alınacak kamu personelleri lise ve dengi okul metal işleri bölümü mezunu olması, 2 kişi proses işçisi kamu alımında adayların lise ve dengi okul makine teknolojisi bölümü mezunu olmaları gerekmekte.

32 sürekli işçinin alımında personellerin il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup İŞKUR üzerinden başvuru yapabilmek için açıklanma tarihi 30 Aralık 2019 tarihinde ilan edilmesi beklenilmekte.

Son Başvuru Tarihi: 30 Aralık 2019