Fabrikalar İlköğretim Ve Lise Mezunu İşçi Alıyor

Fabrikalar İlköğretim Ve Lise Mezunu İşçi Alıyor

İŞKUR iş ilanları üzerinden çimento fabrikaları tarafından işçi alımı yapılması için İş İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında ilköğretim ve lise mezunu işçi alımı gerçekleştirilecek.

Çimento fabrikaları farklı şehirlerde işçi alımı için İş ilanları yayımladı. İlanlar kapsamında ilköğretim ve lise mezunu olmak üzere Kocaeli ve Gümüşhane illeri için üretim elemanı alınacak.


KADROLAR

Gümüşhane ilan No: 00006274588 
En az ilköğretim en fazla lisans mezunları başvuru yapabilir. 2 işçi alınacak.

imento-gumushane.png


Kocaeli İlan No:   00006276158 
En az ortaöğretim en fazla lisans mezunları başvuru yapabilir. 4 işçi alınacak.

imento-kocaeli.png


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
 

BAŞVURU BİLGİLERİ

2 çimento farikasına farklı sayılarda işçi alımı yapılacak olup, bu fabrikaların yayınladıkları iş ilanlarına aşağıda verilen linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Çimento üretim elemanı alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online şeklinde yapılacak olup, başvurular başladı. Bu alanda ki işçi alım ilanlarını görüntülemek ve hemen e-şube üzerinden online başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

Son Başvuru Tarihi: 30 Eylül 2021