Farklı Branşlarda 79 KPSS Şartsız Personel Alımları

Farklı Branşlarda 79 KPSS Şartsız Personel Alımları

İŞKUR iş ilanları belediye personel alımı kpss’siz alım ilanlarıyla beden işçisi, temizlik personeli, güvenlik görevlisi, mühendis… alacak, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Kocaeli, Kütahya, Aydın.

İŞKUR üzerinden 7 Belediye Başkanlığı 79 personel alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Kocaeli İzmit, Eskişehir Sivrihisar, İstanbul İSPER, Kütahya Tavşanlı, Aydın Didim, İzmir Foça güvenlik görevlisi,  garson, mutfak personeli, temizlik personeli, beden işçisi, proje yöneticisi, acil tıp teknisyeni, coğrafi bilgi sis. uzmanı (engelli), kontrol mühendisi/kontrol otomasyon mühendisi, büro personeli, bilgisayar programcısı (yazılımcı), bilgisayar programcısı (aday), bilgi işlem destek elemanı, yönetici (bilgi işlem), yazılım tasarımcısı (yazılım), yazılım geliştiricisi (yazılımcı), veri tabanı programcısı, uygulama programcısı, uygulama programcısı (yazılım), uygulama destek uzmanı (yazılım-bilişim), sistem programcısı, sistem uzmanı danışmanı, ağır vasıta şoförü alacak.


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 1 Ağustos 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Kocaeli İzmit
https://media.iskur.gov.tr/47377/kocaeli-bekas-bilisim-bayin-ins-oz-sag-egt-ener-gid-tur-san-tic-a-s-01-08-2021.pdf 
Eskişehir Sivrihisar
https://media.iskur.gov.tr/47358/eskisehir-sivrihisar-bel-dan-enerji-tar-hay-tas-gid-ins-tur-san-tic-a-s-engelli-alim-ilani-01-08-2021.pdf 
İstanbul İSPER
https://media.iskur.gov.tr/47346/istanbul-personel-yonetim-a-s-01-08-2021.pdf  
https://media.iskur.gov.tr/47285/istanbul-personel-yonetim-a-s-01-08-2021.pdf 
Kütahya Tavşanlı
https://media.iskur.gov.tr/47342/kutahya-tavsanli-gida-san-tic-a-s-01-08-2021.pdf 
https://media.iskur.gov.tr/47341/kutahya-tavsanli-gida-san-tic-a-s-01-08-2021.pdf  
Aydın Didim
https://media.iskur.gov.tr/47337/aydin-dihiz-turz-org-deniz-tas-gida-cicek-tem-hizm-san-tic-a-s-01-08-2021.pdf 
İzmir Foça
https://media.iskur.gov.tr/47356/izmir-bagkent-sag-egt-kult-san-sos-hiz-tur-ins-gida-tar-pet-san-tic-ltd-sti-01-08-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 01 Ağustos 2021