Farklı Şehirler Farklı Öğrenim Düzeylerinde Belediyeler Kurumlar Vakıf Kaymakamlık 113 KPSS Şartsız Personel Alıyor

Farklı Şehirler Farklı Öğrenim Düzeylerinde Belediyeler Kurumlar Vakıf Kaymakamlık 113 KPSS Şartsız Personel Alıyor

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde 113 Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında farklı öğrenim düzeylerinde kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar Muğla DABEL 41 beden işçisi, 5 aşçı, 1 çöp kamyonu sürücüsü, 3 kamyon şoförü, İzmir İZFAŞ 40 temizlik personeli, 1 grafik tasarım personeli, Yalova SYDV 2 beden işçisi, İstanbul Bayrampaşa 1 şoför, 2 temizlik personeli, İstanbul İSPER 3 sayaç okuma personeli,  2 destek personeli, 2 çevre mühendisi, Afyonkarahisar Bayat 2 beden işçisi, Hatay Erzin 1 satış personeli, 1 kebap veya döner ustası, 1 müdür, Çanakkale Bozcaada Kaymakamlığı 4 temizlik personeli, 1 kaloriferci alımı yapılacağı duyuruldu. www.kariyerkamu.com haberidir.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 29.11.2021 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.
Muğla DABEL 
https://media.iskur.gov.tr/50070/mugla-dabel-turz-ins-tic-a-s-29-11-2021.pdf 
İzmir İZFAŞ
https://media.iskur.gov.tr/50781/izmir-izfas-tic-a-s-29-11-2021.pdf 
Yalova SYDV
https://media.iskur.gov.tr/50943/yalova-sydv-29-11-2021.pdf 
İstanbul Bayrampaşa
https://media.iskur.gov.tr/50937/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-29-11-2021.pdf 
İstanbul İSPER 
https://media.iskur.gov.tr/50936/istanbul-personel-yonetim-a-s-29-11-2021.pdf 
https://media.iskur.gov.tr/50914/istanbul-personel-yonetim-a-s-29-11-2021.pdf 
Afyonkarahisar Bayat 
https://media.iskur.gov.tr/50905/afyonkarahisar-bayat-tas-ve-turz-tem-ins-taah-tic-ltd-sti-29-11-2021.pdf 
Hatay Erzin
https://media.iskur.gov.tr/50313/hatay-erzin-belediyesi-erzin-tar-turz-ener-ins-ith-ihr-san-tic-ltd-sti-29-11-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 29 Kasım 2021

Popüler İlanlar