Farklı Şehirlere 200 Personel alımı!

Farklı Şehirlere 200 Personel alımı!

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 200 Kişilik kontenjana sahi bir TYP personeli alımı yapılacak. Detaylar haberimizde…

TYP; Toplum Yararına Programlar açılımı ile Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) dâhilinde onay verilen bir istihdam sağlama hizmeti ve programıdır. Bu hizmete göre genellikle 5 ay 29 gün olarak çıkılan işçi alımı ilanları en fazla 9 ay bazında geçerliliğe sahip olmaktadır.

Osmaniye, Kırşehir, Kahramanmaraş, Kars, Nevşehir, Tekirdağ, Niğde, Trabzon, Eskişehir, Adıyaman, Aksaray, İzmir, Kütahya, Burdur, Yozgat, Çorum, Manisa Şehirlerine alımların yapılacağı açıklandı.

Şuan için ilanda güncel şekilde kalmaya devam eden ilanların son başvuru tarihi için 7-8-9-10 ve 11 Temmuz tarihleri yer almaktadır. Haberin sonunda yer alan başvuru linkinden takip edilecek ilanlara uygun olan vatandaşlar için başvuru şartları ve son başvuru tarihi önem kazanmaktadır.

Söz konusu ilanları kamu personeli alımı, memur alımı, sürekli işçi alımı gibi ilanlar olurken; ayrıca her kademe ve nitelikte insanı istihdam ile buluşturabilmek için Toplum Yararına Programlar (TYP) ile de çok sayıda geçici işçi alım ilanı beyan edilmiş oluyor.

Son Başvuru Tarihi: 11 Temmuz 2020