Fırat Üniversitesi En Az Ön Lisans Mezunu 100 Personel Alım İlanı Yayınladı

Fırat Üniversitesi En Az Ön Lisans Mezunu 100 Personel Alım İlanı Yayınladı

Fırat Üniversitesi’nce yayınlanan personel alımı ilanlarında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere toplamda 100 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Fırat Üniversitesi, Resmi Gazete’de yayınladığı personel alımı ilanında fizyoterapist, hemşire ve sağlık teknikeri kadrolarında istihdam etmek üzere toplamda 100 personel alımı yapacağını duyurdu.

Fırat Üniversitesi 100 personel alımı için başvurular 22 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir. Adayların son başvuru tarihine kadar Fırat Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Adayların sahip olması gereken özellikler; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, en az 18 yaşında olmak, 2018 KPSS sınavına girmiş olmak olarak belirtilmiştir.

Hemşire alımı için adayların; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri veya sağlık memurluğu bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.

Sağlık teknikeri alımında adaylarda aranan şartlar; meslek yüksekokullarının ağız diş sağlığı, sağlık laboratuvarı, patoloji laboratuvarı, anestezi, radyoloji veya tıbbi görüntüleme bölümlerinden mezun olmak olarak belirtilmiştir.

Fizyoterapist alımında aranan şartlar ise Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon lisans programından mezun olma şartı aranmaktadır.

Fırat Üniversitesi 100 personel alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 22 Temmuz 2019

Popüler İlanlar