Garanti BBVA Personel Alımı

Garanti BBVA Personel Alımı

Garanti BBVA Personel Alımı için bir iş ilanı yayımladı. Yayımlanan iş ilanına göre Garanti Bankası İngilizce Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı, Müşteri Danışmanı ve Müşteri İletişim M

Garanti BBVA Personel Alımı için bir iş ilanı yayımladı. Yayımlanan iş ilanına göre Garanti Bankası İngilizce Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı, Müşteri Danışmanı ve Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrolarına personel alımı gerçekleştirilecek.
Garanti BBVA personel Alımı 
Garanti BBVA Personel Alımı için bir iş ilanı yayımladı. Yayımlanan iş ilanına göre Garanti Bankası İngilizce Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı, Mobil Grup Danışmanı, Müşteri Danışmanı ve Müşteri İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi kadrolarına personel alımı gerçekleştirilecek. Alım 2 ayrı şehirde yapılacak.
.GEREKLİ OLAN BELGELER
1 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek kişilerden nüfus cüzdanı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi istenmektedir.
2 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek kişilerden yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği istenmektedir.
3 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek kişilerden öğrenim durumlarını gösteren belgenin aslı veya noter onaylı sureti ya da e-devlet üzerinden alınan mezun belgesi istenmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI 
1 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek tüm kişilerin lisans mezunu  olması gerekmektedir.
2 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek tüm erkek adayların askerlikle ilişiği olmaması gerekmektedir.
3 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek tüm kişilerin  Segem Sertifikası’na sahip olmaları tercih nedenidir
4 - Garanti Bankası personel alımı ilanı için müracaat edecek tüm kişilerin istenen özel şartlara sahip olmaları gerekmektedir.
BAŞVURU BİLGİLERİ 
Garanti Bankası personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 23 Ararlık 2020 olarak açıklanmıştır. İstanbul ve Sivas için personel alımı yapılacaktır.
Başvurmak isteyen kişilerin müracatlarını. https://kariyer.garantibbva.com.tr/Public/Announcement.aspx?GroupID=3 sayfası üzerinden yapmaları gerekmektedir.                     

Son Başvuru Tarihi: 23 Aralık 2020