Gökçesu Belediye Başkanlığı İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Gökçesu Belediye Başkanlığı İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Gökçesu Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı.

Gökçesu Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre; beden işçisi (temizlik) kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 13 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004971906 olarak belirtilmiştir.

Gökçesu Belediyesi beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, ilköğretim mezunu olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Bolu Mengen ilçesinde ikamet ediyor olması ve kişisel durumunun “engelli” olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Gökçesu Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı için işe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 15 Mayıs 2019 tarihinde saat 14.00-15.00 arasında Gökçesu Belediye Başkanlığı’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019