GSB 923 Kişilik Kadroya 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Ocak 2022

GSB 923 Kişilik Kadroya 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Ocak 2022

Gençlik Ve Spor Bakanlığı yayımladığı ilan ile 923 memur alımı yapacak. 4/B sözleşmeli personel alımı başvuruları 24 Ocak 2022 günü başlıyor.

Gençlik Ve Spor Bakanlığı 923 kişilik memur alımı ilanı yayımladı. Bu kapsamda 4/B sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvurular 24 Ocak 2022 günü başlayacak. Spor uzmanı, gençlik çalışanı ve psikolog alınacak.


GSB 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Genel Şartları

** 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin 4, 5, 6 ve 7’nci alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,
** Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
** 2020 yılı KPSS (B) grubu KPSSP3 puan türünden Spor Uzmanı ve Psikolog pozisyonları için en az 60 (altmış) puan, Gençlik Çalışanı pozisyonu için en az 50 (elli) puan almış olmak,
** Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak,
** Başvuru tarihinin son günü itibarıyla 65 yaşından büyük olmamak,
** Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik aylığı almamak, (Dul ve yetim aylığı hariç)
** Görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmamak,
** Tam zamanlı çalışmaya engel durumu bulunmamak,
** Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, 

 

GSB 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Özel Şartları

geclik-ve-spor-bakanligi.png


GSB 4/B Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Bilgileri

** Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını, 24 Ocak 2022 (10:00) – 28 Ocak 2022 (17:00) tarihlerinde e-Devlet üzerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı-Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır.
** Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresi üzerinden başvuru yapmayan adayların talepleri dikkate alınmayacaktır.
** Bu duyuruda belirtilen esaslara uygun olmayan, posta yolu veya şahsen müracaat şeklinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
** Müracaatların sona ermesinden sonra adayın başvuru bilgilerinde hangi nedenle olursa olsun kesinlikle değişiklik yapılmayacaktır.
** Adaylar, başvuru şartlarını taşıdığı farklı pozisyonlardan sadece biri için başvuru yapabileceklerdir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2022

Popüler İlanlar