Gülağaç Belediye Başkanlığı Çiftçi Alım İlanı Yayınladı

Gülağaç Belediye Başkanlığı Çiftçi Alım İlanı Yayınladı

Gülağaç Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan personel alımı ilanında çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Gülağaç Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere 5 personel alımı yapacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihleri 14 Mayıs – 20 Mayıs 2019 tarihleri arası olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gülağaç Belediye Başkanlığı 5 çiftçi personeli alımında başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004977990 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Aksaray Gülağaç ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Gülağaç Belediyesi Toplantı Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2019