Havaalanı Yer Hizmetleri En Az İlkokul Mezun İŞKUR ile Personeller Alıyor

Havaalanı Yer Hizmetleri En Az İlkokul Mezun İŞKUR ile Personeller Alıyor

İŞKUR iş ilanı ile havaalanları Yer hizmetleri bünyesine en az ilkokul mezun şoför personel alınıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR iş ilanları ile alımı devam eden ilanlar içerisinde havaalanları yer hizmetleri tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile şirket bünyesine 3 kişi şoför personeli alımı yayınlandı.

İŞKUR iş ilanı ile yapılacak olan 3 kişi şoför alımında adayların en az 5 yıl deneyimli olması, E sınıfı ehliyeti olması, SRC 1 veya SRC2 belgesine sahip olmaları, askerliği yapmış olan, erkek ve 20 ile 40 yaş aralığında, en az ilkokul mezunu olması, Defne, Antakya, İskenderun, Hatay merkez ikameti olan adayların başvurabileceği 3 şoför alınacak.

İŞKUR iş ilanı ile yapılan alımda alınacak 3 Şoför personel Hatay Havaalanında işe başlatılacaklardır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005333103 olup başvurular 29 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Havaalanları Yer Hizmetleri tarafından 3 kişi Şoför personel alımına başvurmak isteyen adayların 29 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2020