Havaalanına En Az İlkokul Mezun  Personeller Alınıyor

Havaalanına En Az İlkokul Mezun Personeller Alınıyor

İŞKUR iş ilanları ile alımı devam eden ilanlar içerisinde havaalanları yer hizmetleri tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile şirket bünyesine en az ilkokul mezun 15 kişi şoför personel alımı yayınlandı

İŞKUR iş ilanı ile Havaalanı Yer Hizmetleri bünyesine 15 kişi şoför personel alımı yapılacak. Yapılacak olan 15 kişi şoför alımında adayların C veya D sınıfı ehliyeti olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, erkek ve 18 ile 40 yaş aralığında, en az ilkokul mezunu olması, Antalya ikameti olan adayların başvurabileceği 15 şoför alınacak.

Havaalanı 15 kamu personeli alımında adayların İŞKUR başvurularını yapmaları sonrasında 29 Ocak 2020 Çarşamba günü ve 31 Ocak 2020 Cuma günü Antalya İŞKUR il müdürlüğünde adaylarla görüşme yapılacak. Görüşmeye gelecek adayların yanlarında 1 fotoğraf getirmesi gerekmekte. Görüşme adresi Gürsu 340 Sokak No:14 Konyaaltı/ ANTALYA İŞKUR il müdürlüğüdür. İlan içerine göre alınacak personeller sadece şoförlük yapmayıp diğer kişilerle beraber yükleme ve boşaltma konusunda yardımcı olacak.

Çalışma adresi olarak Antalya Havalimanı Havaş Hizmet Binası AKSU/Antalya ve İŞKUR iş ilan numarası 00005362813 olarak yayınlandı.

Havaalanları Yer Hizmetleri tarafından 15 kişi Şoför personel (işçi) alımına başvurmak isteyen adayların 31 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

İlan görüntüsünü sunuyoruz.

antalya-havaalani-15-sofor.jpg

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020