İBB Personel Alımı İş Başvurusu 165 Kişilik Kadro İçin Aranan Şartlar Neler?

İBB Personel Alımı İş Başvurusu 165 Kişilik Kadro İçin Aranan Şartlar Neler?

İŞKUR iş ilanları üzerinden İBB personel alımı iş başvurusu için ilan yayımladı. İş İlanları kapsamında 165 personel alımı yapılacak.

İŞKUR üzerinden 165 daimi personel alımı yapılması için İBB personel alımı iş başvurusu ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Gaz Dağıtım teknisyen-tekniker alacak.


İBB PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların teknik lise mezunu olması zorunludur.     

 

İlkokul Lise Lisans Mezunu İş İlanları Yayımlandı 29 Daimi Personel Alımı Yapılacak

 

İBB PERSONEL ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ

İBB personel alımı ilanına başvurular 17.01.2022 - 20.01.2022 tarihleri arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ adresinden yapılacaktır.www.kariyerkamu.com haberidir.

igdas-002.png

#kamupersonelialım  #memuralm  #belediyepersonelalımı 

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2022

Popüler İlanlar