İçişleri Bakanlığı Sınavsız 400 Güvenlik Korucusu Alım İlanı! 400 Korucu Alımı İş İlanı

İçişleri Bakanlığı Sınavsız 400 Güvenlik Korucusu Alım İlanı! 400 Korucu Alımı İş İlanı

İçişleri Bakanlığı tarafın yayımlanan ilan ile İl Jandarma Komutanlığında görevlendirilmek üzere 400 güvenlik korucusu alımı iş ilanları yayınlandı. Alım sınavsız olarak yapılacak olup son başvuru 19

İçişleri Bakanlığı tarafından yeni yayımlanan duyuru ile 400 güvenlik korucusu alımı iş ilanları duyuruldu. Alım İl Jandarma Komutanlığına sınavsız olarak yapılacaktır. Alımı Şırnak Valiliği Jandarma tarafından yapılacak. Başvuru İl Jandarma Komutanlığına 19 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar yapılması istenmektedir.

Şırnak İl Jandarma Komutanlığı emrinde görevli olup, emeklilik, istifa, ölüm, göreve son verme gibi nedenlerle Güvenlik Korucusu sayısında azalama meydana geldiğinden Bakanlık oluru ile Şırnak ilinde (400) Güvenlik Korucusu görevlendirilmesine karar verilmiştir.

Güvenlik Korucusu alım başvuru işlemleri 19 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır.

Müracaat için gerekli evraklar; Müracaat Dilekçesi (İl Merkezinde Valilik Makamına, İlçelerde Kaymakamlık Makamına şeklinde). Adli Sicil Belgesi. Sağlık Kurulu Raporu (Heyet). Askerlik Durum Belgesi. Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği. Kimlik Fotokopisi. Yerleşim Yeri Belgesi. Öğrenim Durum Belgesi. (6) Adet Vesikalık Fotoğraf olması gerekmektedir.

Evraklar hazırlanarak İlçe Jandarma Komutanlıklarına müracaat edilmesi gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 19 Temmuz 2019

Popüler İlanlar